Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2014-03-28 08:37:17

Necia :)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Wszystko wykonane na 100 %   trening wczorajszy: rozgrzewka 10 min (pajacyki, podskoki i inne), pompki 6 x 5 serii, przysiady 12 x 4 serie (30 kg), wykroki 12 x 4 serie (20 kg), martwy ciąg 12 x 4 serie, ,,dzień dobry'' 12 x 4, plank - minuta.
Niby nic, ale po małej przerwie od ćwiczeń czuje mięśnie na nogach i pośladkach nie mogę wysiedzieć w pracy.

Dieta dzisiaj:
I. Omlet z paroma rodzynkami i cynamonem, jabłko, zielona herbata
II, III, IV - kurczak, kasza jęczmienna, brokuły - kurczak, ryż paraboliczny, to wszystko w sosie z koncentratem pomidorowym, z papryką, pomidorami koktajlowymi, cukinią, cebulą, - klopsiki z dorsza, papryki i natki pietruszki, w panierce z otrębów i jajkiem, plus kasza gryczana.
V posiłek jeszcze wymyślam.

W ogóle nie chodzę głodna, a wręcz przeciwnie, muszę się zmuszać, żeby coś zjeść. Może to za sprawą większej ilości białka i normalnych węgli. Wcześniej jadałam raczej posiłki obfite w cukry i sól. Teraz odstawiłam sól całkowicie, za to przyprawiam ziołami, a cukry dostarczam tylko rano, w postaci owoców. Mam ustawione sobie przypomnienie na tel. co 3 h jeśli chodzi o posiłek, i co godzinę jeśli chodzi o picie wody, bo o tym kompletnie zapominam.

Trening na dziś : interwały - 20 s sprint, 45 s trucht x 7, plus 20 min spokojnego biegu po lesie.

Jutro idę na siłownię, popracuję nad plecami i ramionami. Zrobię fotę
Jedzenia narobiłam na 3 dni, będzie się powtarzało. W niedzielę jestem 14 h poza domem, więc zrobię sobie dzień wolny, natomiast w poniedziałek kolejna siłka, myślę żeby porobić nóżki.

Ostatnio edytowany przez Necia :) (2014-03-28 09:30:14)

Offline

 

#17 2014-03-28 11:42:16

Mona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-22
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Witam ! Nareszcie coś zaczęło się dziać
jeśli chodzi o mnie to sama troszkę kombinuję tzn do liczenia kcal używam str tabele-kalorii.pl. Jeśli chodzi o treningi to mniej więcej mój tydzień wygląda tak : Poniedziałek zajęcia crossfitowe ( ok 1h ). Wtorek : 1,5h gimnastyki sportowej ( studiuje na AWF i to moja specjalizacja wiec trochę ćwiczę ) Środa : 1,5 h gimnastyka spor., ok 1h treningu siłowego ( przeważnie MC, przysiady, wykroki, do tego jakieś pompki na koniec i rozciąganie + sauna 3x15 min . Czwartek : 1,5h gimnastyki , Piątek: nic, Sobota : przeważnie siłownia i znów zabawa ze sztangą ok 1h + pływanie ok30 min . Niedziela : mecz + czasami rower . (Oczywiście jeśli chodzi o treningi wszystkei poprzedzone są rozgrzewka)Jak wiadomo różnie to wygląda ale staram się być aktywna fiz. Jeśli chodzi o treningi to uwielbiam się zajechać i lubię taki rodzaj zmęczenia gorzej niestety jest z dietą... Dodam że mam problemy z tarczycą a dokładnie niedoczynność i zażywam hormony + astma wysiłkowa. Staram się odżywiać zdrowo, nie jestem fastfoodow ale mam MEGA SŁABOŚĆ DO SŁODYCZY ((((. Razem damy radę !

Offline

 

#18 2014-03-29 12:24:57

aga.szefowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Aisha 112, super że piszesz wszyściutko. Jestem dumna, że tak dzielnie działasz. Zdjęcia wyślijcie na adres konkurs.motywator@gmail.com
Słodzik możesz dodawac, ale bez przesady, nie więcej niż 3 tabletki dziennie, bo to jednak chemia
No widzisz, trzeba czytac skład, bo pakują świństwo prawie we wszystko, tak więc lepszym rozwiązaniem jest wędzona makrela, niż takie puszkowane coś.
Co do zakwasów - musisz przetrwac Po tygodniu mięśnie się przyzwyczają do ruchu i będzie coraz lepiej. Poza tym to znak, że Twoje mięśnie musiały wykonac duży wysiłek, a o to w tym wszystkim chodzi Możesz spróbowac masażu lub ciepłej kąpieli, wtedy powinny byc troszkę lżejsze

Necia - super, tak trzymaj. Bardzo mi się podoba Twoje podejście i żarełko! Czekam na kolejne wypiski.

Mona - co do diety to przeczytaj mój post na pierwszej stronie, o tym co powinniście jesc, a czego nie, jaki rozkład makroskładników itd. Treningu nie będę Ci zmieniała, bo jest on całkiem dobry, fajnie, że tyle się ruszasz.

Wyślijcie wszystkie zdjęcia na adres konkurs.motywator@gmail.com
i do boju!
Mona, proszę o wypiskę z diety dzisiejszej/wczorajszej

Ostatnio edytowany przez aga.szefowa (2014-03-29 12:31:12)

Offline

 

#19 2014-03-29 16:34:25

Mona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-22
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

witam Szefową i pozostałe Panie przesyłam rozkład z dziś  (oczywiście podwieczorek i kolacja mnie czekają dopiero ) Czekam na wskazówki, rady.

ś: płatki owsiane górskie ( 50 g )
    mleko 0,5% (150ml)
    śliwki suszone ( 30g )
    troszkę miodu do smaku
   do tego kawa sypana z mlekiem

II ś : jabłko ( ok 140 g )
o: brokuły ( ok 300g )
    pierś z kurczaka smażona bez tłuszczu(ok 200g) ( przprawiona papryka słodka, ostra, curry, pieprzem )
p: serek wiejski lekki ( 150g)
k: białko jaja (105g)
    jajo całe ( 180g)
    isolat białka (40g)
przekąska : banan ( 180g)
                  twaróg chudy ( 125 g) odrobina mleka aby wymieszac

kaloryczność ok 1700 kcl
B:175,81    W:137,57    T:47,32   

aktywność fiz: ćw obwodowe na siłce 3x12 powtórzeń (9 ćw) ok 30 min
                     pływanie 20 min
                     rower 1h
                     siatkówka plażowa (1h) - rozpoczęłam dziś sezon )
pozdrawiam !

Ostatnio edytowany przez Mona (2014-03-29 21:31:14)

Offline

 

#20 2014-03-29 18:15:26

aisha112

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Ćwiczenia poranne
+

Dzis Śniadanko:

serek wiejski light 100g(81kcal)+2kromki chlebka żytniego 64kcal+pomidor+herbatka zielona
Obiad:sałata lodowa 1/4+1 pomidor+pół papruki czerwonej + dwa jajka gotowane+pokrojone pieczona pierś z kurczaka 100 gram
Podwieczorek:i tutaj mamy małą moją wpadke   pół ciastka babki piaskowej!!!wiem wiem że to już błąd ale zaraz po przypomniałam sobie i postanowiłam poćwiczyć zrobiłam sobie 30minut na orbitreku
kolacja:wędzona makrela 200g


Ćwiczenia wieczorne oczewiście przed kolacją
staram sie pić 1,7 litra samej wody lekko gazowanej lub niegazowanej.....

Offline

 

#21 2014-03-29 21:39:52

pumeczka 1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Witam jestem tą ostatnia brakującą owieczką

Pseudonim / Imię pod jakim chcesz wystąpić na Motywatorze:pumka
Wiek:26
Waga:85
wzrost:160
Cel treningowy + ewentualny trening:cel ważyć 65 kg
Staż treningowy na siłowni:brak

Uprawiane inne sporty: nie uprawiam żadnych sportów,sex
Dieta:jem wszystko
Zażywane suplementy : nie ma nic

Wymiary :
Klatka na wdechu:110
Biceps Lewy:38
Biceps Prawy:40
Pas:110
Udo:69

Łydka:44

Obręcz barkowa:117
BArzdzo chce ujrzeć siebie szczypłą -10kg chociaż Aga szefowa pomóż mi plisss

Offline

 

#22 2014-03-30 16:12:45

Mona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-22
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

kolacja przede mną. mam nadzieje za taki bilans pozostanie
ś: jajecznica z 3 jaj + 4  plasterki piersi pieczonej z kurczaka ( lidl) + trochę cebuli i szczypiorku +wafel ryżowy (good food)
IIś: banan
o:łosoś gotowany na parze + brokuły
P:jogurt activia
k: omlet z 2 calych jaj +2 białka +30g isolat białka (trec)
przekąska 1: 2xwafle ryżowe
przekąska 2:serek wiejski lekki 200g+ migdały (10g)

razem ok 1750 kcal
akt fiz: ok 1,5h ruszania się po boisku ( mecz siatkówki, niestety 3:1 w plecy )

Jak u was mija niedziela ??? myślę że aktywnie drogie panie

Offline

 

#23 2014-03-30 17:41:01

aisha112

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Śniadanko : 2 kromki chlebka zytniego z pół pomidorkiem +1 jajko zmielone z 150 gram wędzonej makreli wszystko zmielone i posmarowane na kanapki
Obiad :200 gram wędzony łosoś +sałatka z pekińskiej + pomidor+ papryka + skropione cytrynka + koper i pół łyżki oliwy z oliwek
Podwieczorek: serek wiejski 150 gr+ 2 kromki chlebka zytniego +1/4 papryki i 4 rzodkiewki
Kolacja : omlet z dwóch jajek + pół banana

Aktywność fizyczna : to tak jak zawsze poranne ćwiczenia 10 minutkę
Rower 2 godziny
Ćwiczenia przed obiadem 50 brzuszków
+
Ćwiczenia wieczorne

Ostatnio edytowany przez aisha112 (2014-03-30 19:45:15)

Offline

 

#24 2014-03-31 15:51:20

aga.szefowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Mona, a co pisałam o nabiale? Jesz go za dużo.. mleko, serek wiejski, twaróg, białko serwatkowe.. Wywali Ci brzuchol. Ludzki organizm nie trawi mleka tak jak powinien, ono jest stworzone dla małych cielątek, a człowiek zaczął je pic, bo dostarcza wapnia i tłuszczu, ale jest sto lepszych źródeł tłuszczu. Wystarczyłby w zupełności sam ten serek wiejski + ewentualnie proszek. Poza tym białka masz i tak bardzo dużo (za dużo), lepiej jakbyś skomponowała to trochę inaczej, podbijając tłuszcze. Aktywnośc super Następny mecz wygracie, a co!
Ta activia to naturalna? Jeśli owocowa to wywal, ma pełno cukru w składzie. To drugie śniadanie = banan. Nie jedz samych owoców jako posiłku, zawsze staraj się w towarzystwie jakiegoś innego składnika.

Pumka.. Przeczytaj sobie moje posty na pierwszej stronie i czytaj co piszę do dziewczyn. Jako, że masz nadwagę i pewnie nieźle spowolniony metabolizm kalorie ustawiam Ci na 1700. 125g białka, 135g węgli i reszta tłuszcz. Poczytaj sobie i dowiesz sie co powinnaś jesc, a czego kategorycznie zabraniam. Dodawaj tak jak dziewczyny codziennie wyspiskę z diety i treningu. Trening robisz ten sam co Aisha w domu.Przyłóż się. 10kg nie schudniesz w 8 tygodniu, nie pozwolę Ci na to, ale może nauczysz się jesc, zrzucisz 5kg, a resztę już po konkursie.

Aisha, bardzo ładnie

DO WSZYSTKICH MOICH PAŃ : Zróbcie sobie jeszcze raz dokładne pomiary, aby monitorowac zmiany. Mierzycie się w : biuście, pod biustem, w talii (najwęższe miejsce), w pępku, w biodrach, udo w najszerszym miejscu, udo tuż nad kolanem, łydka.
I czekam na te zdjęcia :>

Offline

 

#25 2014-03-31 16:02:57

Mona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-22
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Postaram się zmniejszyć ilość nabiału . Niestety dziś już tego nie uczynie. Cross i podwieczorek przede mną. Jeśli chodzi o zdjęcia postaram się je dosłać do jutra wraz z wymiarami.

ś: jajecznica z 3 jaj + 4  plasterki piersi z indyka ( lidl) + szczypiorek +wafel ryżowy (good food)
IIś: płatki owsiane górskie ( 50 g )
      mleko 0,5% (150ml)
      śliwki suszone ( 30g )
      troszkę miodu do smaku
o: kurczak(200g)  + brokuły(200g) + makaron pełnoziarnisty ( biedro 100g)
P:serek wiejski (200g) +migdały (10g)
przekąska 1: activia truskawkowa + wafel ryż
przekąska 2: jabłko



ok 1750 kcal
B:134,72    W:196,14     T:47,39   

akt.fiz: 20min rowerek stacjonarny
           1h crossfit


Aga : Czy wafle ryżowe są ok ?
         Activia owocową traktuję jako słodycz, czym ją zastąpić ?
         I ostatnie pytanie :czy jedząc sam owoc to naprawdę źle ? zjadłam go przed meczem jakieś 30 min. Ewentualnie z czym je łączayć ?

Offline

 

#26 2014-03-31 16:19:19

aga.szefowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Wafle ryżowe nie są super ok, ale mogę przymknąc na to oko, jeżeli musisz zjesc coś do jajecznicy to lepiej, że jest to wafel niż kromka chleba (mówię o kaloriach). Tylko nie przesadzaj z nimi, tak dwa dziennie wystarczą.
Traktujesz ją jako słodycz, a słodyczy nie jemy, więc po co chcesz ją zastąpic? Poza tym to dodatkowa porcja nabiału, choc marnej jakości. Nie podobają mi się te Twoje przekąski, jesz same węgle i to proste. Obawiam się, że możesz miec przez to potem napady na słodycze.
Owoc przed meczem jest okej, będziesz miała trochę energii i szybko go spalisz, ale na codzień tego unikaj. Z czym je łączyc.. hm.. możesz dodac do owsianki troszkę, zjesc z serkiem wiejskim (jesli już go jesz)/twarogiem, upiec jakies placuszki z bananem.. Tak naprawdę owoce są trochę przeceniane. Mają mnóstwo witamin i błonnika, ale jeśli jesz warzywa - dostarczasz tego wszystkiego dużo więcej (warto pamiętac że w warzywach nie masz tony cukru jak w owocach), więc myślę że możesz sobie robic raz dziennie np. owsiankę z suszoną śliwką i połową banana, a po treningu koktail białkowy z bananem i kakao ciemnym :>

Offline

 

#27 2014-03-31 17:26:00

Mona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-22
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Dzięki za info i prośba :Aga mogłabyś wrzucić przykładową dietę którą stosujesz / stosowałaś na redukcji ?

Offline

 

#28 2014-03-31 18:41:04

aga.szefowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Pewnie Jem 1800 kcal, dbam o białko. Zjadam go około 120g-140g dziennie, węgli podobnie, a reszta to tłuszcz. Moje założenia są luźniejsze niż te wasze, bo ja na spektakularne efekty mam dużo czasu, a Wy 8 tygodni (oczywiscie po tym czasie pracujecie dalej). Jem bardzo różnie. Mam dużą świadomosc tego co powinnam jesc. Jem bardzo dużo jajek, około 6 dziennie. Jeden dzień z mojego życia:
Śniadanie : jajecznica z 3-4 jajek na 5g masła, do tego kawa ze 100ml mleka.
Drugie śniadanie (podzielone na kilka mniejszych, bo jestem poza domem 8h) : placki owsiane : 50g płatków, 2 jajka, 30g białka serwatkowego, 100g banana, kakao ciemne. Do tego jabłko i serek wiejski, lub inny owoc + kanapka z jajkiem.
Obiad: Czasami zupa warzywna + drugie danie : ziemniaki, mięso (drób/wieprzowina) lub ryba, ziemniaki/ryż/makaron/ kasza - rzadko, bo nie lubię
Kolacja - w zależności od tego ile kalorii mi zostało. Jeżeli mało to gotuję sobie 450g bobu, jeśli trochę więcej to robię omleto-pizzę (na motywatorze znajdziecie przepis), a jeżeli bardzo dużo to super danie z ryżu, kurczaka, sera żółtego, oleju i dodatków :>

Tak jak mówię, codziennie jem zupełnie inaczej, ale też codziennie staram się wypełnic te moje założenia. Jestem też cukroholiczką, jak chyba każda kobieta -.- dlatego też nie wyglądam tak jak bym chciała. Niemniej jednak racjonalna dieta i trening siłowy sprawia, że wyglądam 'inaczej' niż przeciętna kobieta, a czy to gorzej czy lepiej to każdy zdecyduje :> Ja tam jestem zadowolona z mojego dużego tyłka, umięśnionych ud i barków a reszta też będzie perfekcyjna.
Jeśli macie jakieś pytania to śmiało ;*

Offline

 

#29 2014-03-31 19:12:33

aisha112

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Hej dziewczyny Dziś kolejny dzień zmagań z ćwiczeniami miałam przez chwile dziś słabośći na małe ciasteczko ale kategoryczie oddaliłam sie od działu ciast i rewelka!!!!!!szybko zapomniałam!!!
co do dzisiejszego jadłospisu to tak :
Śniadanko:2 kromki zytniego +2 plasrty pomidorka +serek wiejski light
przekąska :2 suszone śliwki
obiad:1 ugotowane udko z kurczaka +sałata lodowa(uwielbiam sałate lodowa)+pomidor duzy+1/4 ogórka zielonego +2 jajka ugotowane na twardo wszystko posiekane i polane sosem greckim około 2 łyzki sosu greckiego
podwieczorek:5 łyżek mleka w proszku odtłusczoneg +2 tabletki słodzika i łyżeczka mleka 2%+pół łyżeczki kakao odtłuszczone
kolacja herbatka owocowa +łyzka żelatyny +2 słodziki =galaretka +2 kromki chlebka żytniego z ogórkiem zielonym skroplone cytrynką:-)
 

aktywność fizyczna:
poranne ćwiczenia ,
rower 1 godzina
brzuszki 3serie po 20
cwiczenia wieczorne

Ja zauważam juz efekty na pośladkach Narazie to one mnie bolą najbardziej teraz :-)

Offline

 

#30 2014-04-01 11:08:44

Mona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-22
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zrob forme z M-T ; Panie . Temat powitalny

Witam ! Wczoraj na crossie poszło 65kg na MC (zaczynając od samej sztangi 15kg po 5powtórzeń i co serie + 10 kg doszłam do 65 kg)jak dla mnie to sporo całkiem !
a taki był WOD : {10x KB swing + 5x box jump +10x push ups }x 5 seri 
ś: płatki+mleko+śliwki suszone+trochę miodu
IIś:jajecznica z 3 jaj +pierś z indyka w plastrach
o:kasza gryczana+pierś z kurczaka+pomidor+ogórek
P/K: omlet z : jajko+płatki owsiane (20g) +białko isolat(20g)+migdały(10g)+banan(100g)
przekąska 1: serek wiejski ( 100g ) + jabłko + trochę cynamonu do smaku ( pychotka 

trening : gimnastyka sportowa 2x 1,5h

kcal ok 1750    B:144,08    W:174,09    T:49,53


obiad, kolacja przede mną, treningi również. Muszę pokombinować z dietą żeby trzymać B:120 W:135
 


Aga szefowa dziękuję za wszystko ps. Wysłałam fotki + wymiary na mail


Jak u was ?

Ostatnio edytowany przez Mona (2014-04-01 16:04:33)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bojowe1kurczaki.pun.pl www.cannabis-squad.pun.pl www.impressivehearts.pun.pl www.blackveilbrides.pun.pl www.lolad.pun.pl